lecznica

"Pasja, Profesjonalizm, Doświadczenie.
Diagnostyka, Profilaktyka, Leczenie."

 

ABA-VET to Przychodnia Weterynaryjna z siedzibą w Wieliczce. To miejsce gdzie lekarze z pasją pomagają zwierzakom. Korzystając z doświadczenia zawodowego i wiedzy zdobytej na szkoleniach i wielu kongresach weterynaryjnych proponujemy najnowsze metody leczenia. Stale poszerzamy swoją wiedzę by Państwa pupile miały możliwość jak najlepszej opieki.

Naszym celem jest stosowanie właściwej profilaktyki, trafne i szybkie diagnozowanie oraz skuteczne leczenie przy wykorzystaniu najnowszej techniki rozpoznawania. Specjalizujemy się głównie w leczeniu psów, kotów i innych małych zwierząt towarzyszących. Trafiają do nas także zwierzęta egzotyczne np. gekony, małpy, alpaki, kangury, oraz ptaki. Do każdego podopiecznego podchodzimy indywidualnie dopasowując, najlepszą strategię leczenia.

Stosujemy szeroki wachlarz diagnostyki, zabiegów oraz profilaktyki. Współpracujemy z wieloma specjalistami.

 

 

Dlaczego my?

 

icon-dog-and-catLeczymy głównie psy i koty, oraz także zwierzęta egzotyczne
i ptaki.


icon-award-ribbonStale się doszkalamy i rozwijamy. Bierzemy udział w wielu seminariach i kursach. Więcej o naszym doświadczeniu przeczytasz tutaj.


icon-syringe-medNasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie oraz są pasjonatami w swoim zawodzie. Poznasz ich tutaj.

 

icon-catW tym miejscu znajdziesz także porady związane z dbaniem o zdrowie i dobrą kondycję Twojego pupila. Znajdziesz także ogłoszenia z zaprzyjaźnionych hodowli.

icon-pawWizyty domowe
icon-doctorMasz pytania? Zadzwoń do nas: 

12 278 57 32
mobil: 695 42 42 52
lub napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

              Weterynarz Wieliczka

 

 

   

© 2016 ABA-VET Przychodnia Weterynaryjna S.C. WOJTASZEK. Wszystkie prawa zastrzeżone.